Ürün Grupları


KONVEYÖR BANT LİDERİ

İZMİR Konveyör Bant olarak sektöründe İstanbul merkezli olarak müşterimizin ihtiyaçlarını en hızlı ,en kaliteli ve en ekonomik biçimde sonuca ulaştıracak çözümler üretmek için varız .

14 yıllık iş tecrübemiz ve bilgi birikimimizle konveyör bant ve teflon bant sektörunde en iyi hizmeti sunmaya çalışıyor ve her gün bir adım ileri gidiyoruz. Bursa, Adana, Gaziantep, İzmir, Ankara illerinde konveyör bant imalatı ve teflon bant satışı için yeni şubeler açmak hedefimizdir.

Firmamız PVC Konveyör bant, Kauçuk konveyör bant, Gıda taşıma konveyör bantları, yapışkanlı teflon kumaş bantlar ve silindir sargı bantları konusunda kendi ithalatını gerçekleştirerek kaliteden taviz vermeden uygun fiyat sağlamaktadır.

Tekstape Teflobant Konveyör bandı ve teflon cam kumaş bant ürünleri konusunda İstanbul, Bursa, Ankara ,İzmir, Gaziantep, Adana, Çorlu ve Sakarya da KONVEYÖR BANT toptan teflon bant ve konveyör bant çeşitleri satışı başta olmak üzere her ölçüde konveyör bandı imalatı ve teflon bant satışı yaparak Tüm Türkiye' ye hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır.
İletişim Bilgileri

Adres: EGEMENLİK MAH 6106/51 SOK. NO:10 -BORNOVA / İZMİR

Tel: +90 (212) 438 34 29

Fax: +90 (212) 438 34 29

İZMİR GSM: +90 0535 933 4231

E-posta : info@izmirkonveyorbant.com